Technikus-gépbeállító

Hogy mit kínálunk munkavállalóinknak?
1 műszakot és kiváló munkakörülményt egy világméretű cégnél. Ingyenes étkezést (ahol mindenki maga választja ki, mit szeretne enni), 13. havi bért és rendszeres bónuszokat.
Ezek a juttatások minden

TECHNIKUS-GÉPBEÁLLÍTÓ

munkatársunkat megilletik! Jelentkezzen, ha már van tapasztalata hasonló munkakörben, és a világ vezető elektronikai cégénél szeretne dolgozni!

Főbb feladatok, munkák:
- Gyártó gépek zavartalan működésének biztosítása és tervszerű ellenőrzése
- Hibanapló készítése
- A megfelelő minőség biztosítása, a váratlan hibák elhárítása

Az álláshoz tartozó elvárások:
- Középiskolai végzettség
- Motivált személyiség
- Pontos, precíz munkavégzés
- Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
- Műszaki szakközépiskolai végzettség
- Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:
- Alapbér + negyedéves bónusz + jelenléti bónusz + 13. havi bér
- Választható ingyenes étkezés
- Hosszú távú munkalehetőség 1 műszakban hétfő és péntek között (08:00-16:40)
- Ingyenes céges buszjáratok az alábbi településekről:
Budapest, Dunakeszi, Göd, Nagyoroszi, Borosberény, Rétság, Szendehely, Vác, Sződliget, Gödöllő, Veresegyháza, Őrbottyán, Fót.
- Vagy autós utazási költségtérítés: 9 Ft/km

Ha felkeltettük érdeklődését, jelentkezzen hozzánk fényképes önéletrajzzal az alábbi címen: job6424@prohumanallas.hu

A megosztásokat köszönjük!

Kapcsolat

>>> Jelentkezz be a kapcsolat adatok megjelenítéséhez <<<