Kereskedelmi ügyintéző (Duna-Mix Kft.)

A váci Duna-Mix Kft. kereskedelmi osztálya folyamatosan fejlődő fiatalos csapatába
ÜGYINTÉZŐ munkakörbe munkatársat keres.

Feladatok
Beérkező megrendelések fogadása, feldolgozása
Ügykezelés feladatok ellátása
Kapcsolattartás ügyfelekkel, termeléssel, társosztályokkal
Iratok iktatása, rendezése, elektronikus nyilvántartások vezetése
Határidők nyilvántartása, figyelemmel kísérése, egyeztetése

Elvárások
Szakmai elvárások:
középfokú végzettség
ügyintézői területen szerzett tapasztalat

Készségbeli elvárások:
önálló, precíz munkavégzés
szakmai igényesség, alaposság, precizitás, lojalitás
kiváló kommunikációs készség szóban és írásban
kiemelt felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, Internet, E-mail)
problémamegoldó gondolkodás
terhelhetőség

Előny
kereskedelmi területen szerzett 2-5 éves tapasztalat

Amit kínálunk
Megbízható munkahely
Szakmai fejlődési lehetőség
Munkaidő: főállás, bejelentett munkaviszony

Fényképes önéletrajzzal és fizetési igény megjelölésével az alábbi email címen: allas@dunamix.hu

Kapcsolat

>>> Jelentkezz be a kapcsolat adatok megjelenítéséhez <<<

Hirdetések:  dunamix