Utasellenőr

Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtérre keresünk
Utasellenőr
pozícióra, teljes és részmunkaidős foglalkoztatással munkavállalókat.

Feladatok:
• utasok csomagjainak ellenőrzése
• utasok átvizsgálása,
• a repülőtér területén működő rendőrséggel szoros együttműködés, munkájuk támogatása,
• biztonság fenntartása a reptéren

Elvárások:
• érettségi bizonyítvány,
• alapfokú angol nyelv ismerete,
• kiváló kommunikációs készség,
• megfelelő fizikai erőnlét, állóképesség,
• önálló illetve csapatban felelős munkavégzés,
• szabálykövető, precíz, önálló munkavégzés,
• PÁLYAKEZDŐK, jelentkezését is várjuk

Előny:
• egyéb európai nyelv társalgási szintű ismerete

Amit kínálunk:
• különleges kihívásokat rejtő nemzetközi munkakörnyezet
• igényes, jogszabályi háttérnek maximálisan megfelelő munkakörülmények
• további tapasztalatszerzési és fejlődési lehetőség
• korábban megszerzett nyelvtudás kamatoztatása
• 5 hetes képzést követő, sikeres vizsga után (jutalommal kiegészítve)
• folyamatos munkarend napi 4 órás 6 órás és 8 órás beosztással

Munkavégzés helye:

Budapest Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, úgy a budapest@humaniahrsgroup.hu e-mail címre küldje el fényképes önéletrajzát a bérigény és pozíció megjelölésével.

Kapcsolat

>>> Jelentkezz be a kapcsolat adatok megjelenítéséhez <<<