Recepciós

Élelmiszer raktározásával és forgalmazásával foglalkozó partnerünk számára keresünk
Recepciós
munkatársat, budapesti munkavégzésre.
Feladatok:
• Titkársági feladatok elvégzése. (szükséges adminisztrációs anyagok igénylése, gépelés, levelezés, iktatás, faxolás)
• Belföldi és külföldi futárküldemények feladása.
• Irodai eszközök, felszerelések beszerzése, az irodahelyiségek berendezése a szükséges felszerelésekkel, eszközökkel.
• Számlák kezelése, nyilvántartása, adminisztráció.
• Kapcsolattartás a külső beszállítókkal, szolgáltatókkal. Működési hiba esetén intézkedés a hiba elhárításáról.
Elvárások:
• középfokú angol nyelvtudás
• Új feladatok, kihívások hatékony kezelése
• Precíz, pontos munkavégzés
Előny:
• Felsőfokú végzettség
• Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
• Raktári eszközök, gépek használatában való jártasság
• Ha pályakezdő vagy és szeretnél ilyen területen munkát vállalni
Amit kínálunk:
• Hosszú távú munkavégzés
• Versenyképes fizetés
• Fiatal, dinamikus csapat
Munkavégzés helye:
Budapest – 13.kerület

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, úgy a budapest@humaniahrsgroup.hu e-mail címre küldje el fényképes önéletrajzát a pozíció megjelölésével.

Kapcsolat

>>> Jelentkezz be a kapcsolat adatok megjelenítéséhez <<<