Repülőtéri munkatárs

Nemzetközi partnerünk számára keresünk
Repülőtéri munkatársakat

Feladatok:

• beszállókártyák érvényességének ellenőrzése
• előkészítési folyamat ellátása csomag vizsgálat előtt
• az utasok felkészítése az utasbiztonsági ellenőrzésre
• az utasok, alkalmazottak és csomagjaik biztonsági ellenőrzése,
• utasok fémdetektoros átvizsgálása,
• utasok koordinálása, tájékoztatása, információk biztosítása
• gyanús vagy azonosíthatatlan tárgyak, csomagok észrevétele,
• a repülőtér területén működő rendőrséggel szoros együttműködés, munkájuk támogatása,
• biztonság fenntartása a reptéren

Elvárások:
• érettségi bizonyítvány
• társalgási angol nyelv ismerete
• kiváló kommunikációs készség
• ügyfélorientált gondolkodásmód
• megfelelő fizikai erőnlét, állóképesség
• csapatjátékos attitűd
• szabálykövető, precíz, önálló munkavégzés
• PÁLYAKEZDŐK, diákként tapasztalatot szerzettek jelentkezését is várjuk!

Előny:
• egyéb európai nyelv társalgási szintű ismerete

Amit kínálunk:
• Inspiráló nemzetközi környezet, egy különleges zárt világba való betekintés lehetősége.
• igényes, jogszabályi háttérnek maximálisan megfelelő munkakörülmények
• korábban megszerzett nyelvtudás kamatoztatása
• SZÁLLÁST BIZTOSÍTUNK
• teljes és részmunkaidőben is.

Munkavégzés helye:

Budapest Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, úgy a budapest@humaniahrsgroup.hu e-mail címre küldje el fényképes önéletrajzát a bérigény és pozíció megjelölésével.

Kapcsolat

>>> Jelentkezz be a kapcsolat adatok megjelenítéséhez <<<