Recepciós szállodai területen

Budapesten, a XII. kerületben helyezkedik el a Hotel Molnár névre hallgató, családias hangulatú szállodánk, ahová munkatársakat keresünk:
Nappalos - éjszakás recepciós munkakörbe
Feladatok:
• Foglalások fogadása, rendszerezése
• Vendégek érkeztetése, utaztatása és tájékoztatása
• Partnerekkel való kapcsolattartás
• Marketing feladatok elvégzése
• Számlázás és egyéb adminisztratív teendők ellátása
Elvárások:
• Angol kommunikációképes nyelvtudás
• Kedves és meggyőző személyiség
• Csapatjátékos
• Kiváló kommunikációs képesség
• Motivált, felelősségteljes személyiség
Előny:
• Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
• Német nyelv ismerete
• Marketing területen szerzett tapasztalat
Amit kínálunk:
• Komplex munkafolyamatok, sok tanulási lehetőséggel
• Felelősségteljes munka ellátása
• Fiatalos környezet
• Versenyképes juttatás
Fényképes önéletrajzokat a manager@hotel-molnar.hu címre várjuk. Kérjük, hogy a tárgyban jelöljétek meg a betölteni kívánt pozíció nevét.

Kapcsolat

>>> Jelentkezz be a kapcsolat adatok megjelenítéséhez <<<