Grafikust keresünk hosszútávra!

Ismerkedj meg velünk a kéthetes, fizetett próbanapok alatt, és ha kölcsönös a szimpátia, dolgozz nálunk hosszútávon!
A rád váró feladatok:
csomagolás grafikák tervezése arculati kézikönyv alapján, gyógyszeripari területen
ügyfelekkel való kommunikáció
különféle vállalkozások offline grafikai anyagainak elkészítése
Amire neked lesz szükséged:
programismeret: InDesign, Illustrator, Photoshop, előny: MAC-es környezetben
tördelési alapismeretek
kreativitás
problémamegoldó készség
terhelhetőség
csapatmunka
önálló munkavégzés
angol nyelvismeret középszinten
munkatapasztalat nem szükséges
előny: nyomdai előkészítésben való jártasság
Munkavégzés helye: 1103 Budapest, Gyömrői út 4/A; 1106 Budapest, Maglódi út 6.
Munkakezdés időpontja: azonnal
Munkaidő: napi 6 óra
Várjuk jelentkezésed:
az alábbi e-mail címen: allas@mucius.hu
egyoldalas, fényképes, szakmai önéletrajzzal és motivációs levéllel PDF formátumban
fizetési igény megjelölésével
portfólió szükséges
az e-mail tárgyában tüntessétek fel, hogy "grafikus"

Kapcsolat

>>> Jelentkezz be a kapcsolat adatok megjelenítéséhez <<<

Hirdetések:  mucius